Të gjitha Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera.

Me Airbnb i përkasim çdo vendi.

Vendodhja Distanca 330 m 🎯. .

Berat , 505.

.

. . al +355 69 307 6666.

Promovo njoftimin Ndryshoni + Ripërtërini Fshij.

Gjej vende unike për të qëndruar me hostë vendas në 191 shtete. Dhoma plazhi luksoze Sarande, 25 euro nata (3 minuta nga Hotel Butrinti e plazhi) (ka foto) - Shtepi me qera / Garsoniere me qera: Merkure, 03 Qershor, 2020: KURI HOLIDAYS APARTAMENT 2+1 (SARANDE) (ka foto) - Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 2+1: Marte, 02 Qershor, 2020: Apartament me qera ne qender te Sarandes (Qender. Me Airbnb i përkasim çdo vendi.

000 Leke dhe hyrje 1+1 70m2 me qera mujore 15. Shkup dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane 2022.

Banesa me qira shkup per pushime verore si dhe ne sezone te ndryshme.

Okazionet me te fundit per apartamente vila shtepi me qera dhe banesa me qera ne shkup shtepi ne shitje berat shpi ne shitje mbrostar shkembi kavajes mali robit rruga e bogdaneve shtepi ne plug te lushnjes apartament 1+1 komuna e parisit sarande prane disko mango shitje gjiri i lalzit kodra e diellit shitje apartamente ne shitje ne tirane 202+1.

. .

Shkup , 13. .

6 2 6 Per Qira.
Shkodër , 999.
vozitje larg qendrës-13km.

.

Shkodër , 999.

Do te gjeni zyra me qera ambjente biznesi me qera jepet me qera lavazh dyqane dhe lokale me qera bar kafe me qera lavazh me qera lokal me qera magazina me qera lavazh ne durres jap parking lavazh me qera. Shtepi Me Qera; Shtepi Ne Shitje; Zyre Me Qira; Karriera; Na kontakto. Gjej vende unike për të qëndruar me hostë vendas në 191 shtete.

Shtepi Me Qera; Shtepi Ne Shitje; Zyre Me Qira; Karriera; Na kontakto. Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Shkup dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane 2022. Tel : 049322500. . Best real estate platform in Kosovo and Albania.

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TEK TRUMA (SHKODER , Shkoder) (ka foto) 200 €.

Shtëpi në shitje dhe me qera. Kapaciteti.

.

1 1 29.

.

1.

Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Shtëpi , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse.